Kan inte nå servern
 
135 föremål
Hermès, väska, "Troca".
6d 17 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 19 tim
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
20 tim 2m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
8d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
5d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
23 tim 10m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
19 tim 46m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
1d 18 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
7d 17 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
3d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 20 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
19 tim 6m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 20 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 19 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.