Kan inte nå servern
 
131 föremål
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
55m 29s
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 400 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1 tim 25m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
18 tim 23m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
20 tim 43m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
21 tim 33m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 21 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 21 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 23 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
4d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 19 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 21 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska "Small Bryn".
6d
Mulberry, väska "Small Bryn".
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Valter Gibson, Utan titel.
6d 19 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.