109 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
23 tim 35m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 1 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 2 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 2 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
2d 3 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 21 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 22 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 23 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
5d
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 22 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR