135 föremål
Skåp, rokoko, 1700-tal,
2 tim 53m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
19 tim 51m
Chanel, väska, 2004-2005.
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
22 tim 11m
Burberry, väska.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
23 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Anders Sandström, "Tjur".
1d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 1 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 1 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 2 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
4d 20 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
5d
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, väska, "Troca".
5d 21 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 22 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK