Kan inte nå servern
 
121 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
14 tim 57m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
17 tim 17m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
18 tim 7m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 17 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 18 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 19 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 20 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
2d 21 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
4d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 16 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 16 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 17 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 16 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.