Kan inte nå servern
 
121 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
36m 43s
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
2 tim 56m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
3 tim 46m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 3 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 3 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 5 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 6 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 6 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
2d 7 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
4d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 2 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 2 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 3 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 2 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.