Kan inte nå servern
 
98 föremål
Max Walter Svanberg, Utan titel.
18 tim 41m
Max Walter Svanberg, Utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bottega Veneta, väska, "Campana".
19 tim 10m
Bottega Veneta, väska, "Campana".
Aktuellt bud
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
19 tim 22m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
19 tim 42m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
20 tim
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
21 tim 50m
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
21 tim 52m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
22 tim 8m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
22 tim 10m
Miu Miu, väska/clutch.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
22 tim 46m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Mini Chain bag".
23 tim
Gucci, väska, "Mini Chain bag".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, väska, "New Lock Flap Bag".
1d
Christian Dior, väska, "New Lock Flap Bag".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 19 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Burberry, väska.
1d 21 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
2d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Appliquer, ett par, 1900-tal.
3d
Appliquer, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
6d 19 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.