81 föremål
Céline, väska, "Luggage".
6d 11 tim
Céline, väska, "Luggage".
4 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 9 tim
Gucci, väska, vintage.
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
5d 9 tim
Burberry, väska.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 11 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 15 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 10 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 12 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
9 tim 40m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Burberry, väska.
11 tim 30m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK