Kan inte nå servern
 
100 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 19 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
22 tim 45m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
22 tim 29m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
4d
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
20 tim 19m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 21 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bottega Veneta, väska, "Campana".
19 tim 47m
Bottega Veneta, väska, "Campana".
Aktuellt bud
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
19 tim 18m
Max Walter Svanberg, Utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
2d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christian Dior, väska, "New Lock Flap Bag".
1d
Christian Dior, väska, "New Lock Flap Bag".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
22 tim 47m
Miu Miu, väska/clutch.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 23 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d 21 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
22 tim 27m
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
23 tim 23m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
20 tim 37m
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
19 tim 59m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
6d 20 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.