79 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
6d 11 tim
Fendi, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 12 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 14 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 16 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
6d 15 tim
Chanel, Väska, vintage.
400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 13 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 12 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 13 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 15 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
4d 11 tim
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 13 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 14 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 10 tim
Gucci, väska, vintage.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK