Kan inte nå servern
 
81 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
3d 21 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
2d 18 tim
Makode Linde, "Phantom Blot".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
20 tim 30m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 18 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
20 tim 6m
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
19 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.