Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
179 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
4d 3 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
3d
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
3d 21 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Elis Bergh, glasservis, 74 delar, "Kent", Kosta.
2d 3 tim
Elis Bergh, glasservis, 74 delar, "Kent", Kosta.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
6d
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
2d 23 tim
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
4d 3 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 tim 12m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d 4 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
7d 3 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
2 tim 58m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
Aktuellt bud
3 269 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 4 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.