Madeleine Pyk – en samling F769

165 föremål
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
8 tim 53m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lanvin, väska, vintage.
9 tim 1m
Lanvin, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, väska, vintage.
9 tim 3m
Lanvin, väska, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K guld.
9 tim 23m
Collier 14K guld.
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
10 tim 51m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
10 tim 55m
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Susan Weil, "Star Fold".
1d 6 tim
Susan Weil, "Star Fold".
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
1d 7 tim
Per B. Sundberg, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 7 tim
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
1d 7 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
1d 7 tim
Fartygsmodell, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 8 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d 8 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 8 tim
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 8 tim
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 9 tim
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
1d 9 tim
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla med skåp.
1d 9 tim
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 10 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 7 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
2d 7 tim
Skåp, 1800-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Adalbert von Rosen, Utan titel.
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 8 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 8 tim
Taklampa, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
3d 9 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
3d 9 tim
Albert Johansson, "SATI".
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
4d 5 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
4d 5 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
4d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
4d 6 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 8 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK