Kan inte nå servern
 
18 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 9 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.