Kan inte nå servern
 
14 föremål
Albert Johansson, "SATI".
18m 54s
Albert Johansson, "SATI".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1d 21 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 22 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
2d 1 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
2d 22 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
3d 21 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
3d 22 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
3d 23 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
4d 21 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
7d 1 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.