Kan inte nå servern
 
26 föremål
Porträtt av en man.
7 tim 3m
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
7 tim 7m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
1d 5 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
2d 6 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
2d 9 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
3d 2 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
3d 3 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
3d 4 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
3d 4 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Italiensk skola, 1700-tal, Botfärdiga Magdalena.
4d
Italiensk skola, 1700-tal, Botfärdiga Magdalena.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
4d
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
4d
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
6d 5 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Severin Nilson, Utanför kyrkan.
6d 9 tim
Severin Nilson, Utanför kyrkan.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
6d 10 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
6d 10 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.