Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
42 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
4d 3 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, Motiv från Holland.
1d 4 tim
Allan Ebeling, Motiv från Holland.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
4d 3 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Cartier armband 18K vitguld "Love".
1d 5 tim
Cartier armband 18K vitguld "Love".
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
5 tim 35m
Per B. Sundberg, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.