82 föremål
Taklampa, 1900-tal.
2d 5 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5d 4 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 6 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6d 9 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa.
3d 8 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 5 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
2d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
3d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 7 tim
Mulberry, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
7 tim 9m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5 tim 9m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
22 tim 42m
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK