35 föremål
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
10 tim 31m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
5d 11 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 15 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
10 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 11 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
10 tim 37m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
15 tim 41m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 13 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
15 tim 11m
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK