Madeleine Pyk – en samling F769

124 föremål
Fartygsmodell, 1900-tal.
11m 22s
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 1 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
45m 21s
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
6d 2 tim
Bänk, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2d
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 2 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
23 tim 15m
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
17m 21s
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
2d 23 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK