97 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4 tim 22m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
6d 3 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 7 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
3d 1 tim
Interiör med dukat bord.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4 tim 48m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 4 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 1 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2 tim 42m
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
4 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK