Madeleine Pyk – en samling F769

129 föremål
Fartygsmodell, 1900-tal.
23 tim 54m
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
44m 26s
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
23 tim 38m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
3d 1 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
3d
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
22 tim 50m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
5d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 22 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK