Madeleine Pyk – en samling F769

123 föremål
Fartygsmodell, 1900-tal.
20 tim 16m
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
20 tim
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
20 tim 22m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
20 tim 46m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
19 tim 12m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d 22 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
21 tim 16m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 22 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
20 tim 50m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 19 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK