Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
58 föremål
Ralph Lauren, weekendbag.
3d 19 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
5d 17 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 21 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband med rosenslipade diamanter.
1d 16 tim
Armband med rosenslipade diamanter.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
4d 16 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.