Kan inte nå servern
 
81 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 10 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 13 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 10 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 14 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.