74 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 2 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 5 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d 2 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 4 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 4 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7 tim 42m
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4 tim 8m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK