160 föremål
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
4d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4 tim 36m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
4 tim 50m
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
4d 6 tim
Hans Arnold, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
1d 6 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 3 tim
Gucci, väska, vintage.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
4d 6 tim
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 3 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5 tim 22m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 5 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5 tim 16m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 4 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4 tim 24m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 6 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 4 tim
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 3 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5 tim 18m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK