Kan inte nå servern
 
50 föremål
Diadem silver och paste.
3d 12 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
13 tim 11m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 11 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 10 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 13 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
13 tim 19m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.