17 föremål
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
3d
850 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
5d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fendi, väska.
2d 22 tim
Fendi, väska.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK