Kan inte nå servern
 
43 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
22 tim 17m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
22 tim 3m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.