Kan inte nå servern
 
29 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 2 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
6d 4 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 1 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
6d
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.