63 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 11 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
1d 9 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
2d 12 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 13 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 11 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 9 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK