Kan inte nå servern
 
169 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2 tim 7m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2 tim 15m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
6d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.