81 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
6 tim 58m
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 2 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d 1 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 6 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 4 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK