75 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
1 tim 24m
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
22 tim 32m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 20 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 19 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK