1226 föremål
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 10 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, "Bildstod IV".
1d 12 tim
Ola Billgren, "Bildstod IV".
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
5d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
9 tim 29m
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 13 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
7d 11 tim
Oscar Lycke, utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
2d 7 tim
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Per Adalbert von Rosen, Komposition.
3d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pernilla Stappe, bröllopspar.
10 tim 39m
Pernilla Stappe, bröllopspar.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
4d 13 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Paul Rubens, after, Putto.
5d 13 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK