70 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3 tim 33m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 1 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
4d 2 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK