66 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 13 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
1d 13 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
17 tim 12m
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 14 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 16 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK