Kan inte nå servern
 
101 föremål
Taklykta, tidigt 1900-tal.
4d
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 20 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 16 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 21 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1 tim 42m
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.