Kan inte nå servern
 
1625 föremål
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
22 tim 31m
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
5d
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
1d 20 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tiffany & Co, halsband, 18K guld.
1d
Tiffany & Co, halsband, 18K guld.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
300 EUR
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
1d
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
6d 22 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
1d 18 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Neverfull MM".
1d
Louis Vuitton, väska, "Neverfull MM".
Aktuellt bud
560 EUR
Utropspris
700 EUR
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
21 tim 45m
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
1d
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
1d 20 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
22 tim 41m
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.