Kan inte nå servern
 
325 föremål
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
16 tim 35m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
18 tim 49m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 20 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.