Kan inte nå servern
 
55 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
2d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.