124 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 10 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
10 tim 20m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
11 tim 8m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 13 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 13 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 11 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 11 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 10 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 11 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 5 tim
Soffbord, samtida.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 13 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 12 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK