Kan inte nå servern
 
1231 föremål
Bord, 1900-tal.
5d 7 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 8 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
3d 8 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
1d 11 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
3d 9 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
4d 8 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Akayism".
6d 10 tim
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 10 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 7 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
1d 7 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 7 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d 9 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
1d 9 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 12 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 8 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
12 tim 29m
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 8 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
3d 6 tim
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 10 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
1d 6 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 9 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
6d 11 tim
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
1d 6 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.