Kan inte nå servern
 
1231 föremål
Eva Löfdahl, utan titel.
4d 12 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
1d 7 tim
Makode Linde, "Phantom Blot".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
1d 8 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
3d 9 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 8 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4d 12 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 12 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 11 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 12 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander,  "Potatis & hand".
3d 7 tim
PG Thelander, "Potatis & hand".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 6 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
2d 10 tim
Johan Johansson, utan titel.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
4d 7 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
6d 8 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 10 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
2d 10 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
10 tim 11m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
1d 7 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
10 tim 49m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
5d 8 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 9 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 8 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
5d 9 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 12 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 12 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 11 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 10 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.