1323 föremål
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
12 tim 6m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
12 tim 28m
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Maxis in Miami".
4d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 13 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 14 tim
Arne Jones, Vit relief.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 15 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 10 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
3d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 12 tim
Arne Jones, Vit relief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
3d 12 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 12 tim
Balenciaga, väska "City".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
6d 11 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 11 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
5d 14 tim
Anders Zorn, "Byst".
320 EUR
Utropspris
400 EUR