Kan inte nå servern
 
1509 föremål
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 9 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 7 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
5 tim 26m
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
5 tim 56m
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Mahal, ca 324 x 239 cm.
6 tim 12m
Matta, Mahal, ca 324 x 239 cm.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 4 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 6 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 6 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
8 tim 36m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
450 EUR
Leonard Forslund, "Chiffer".
1d 5 tim
Leonard Forslund, "Chiffer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 9 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 8 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 9 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
3d 6 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 6 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 6 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
1d 3 tim
C Göran Karlsson, "Ros".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
9 tim 32m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
5 tim 58m
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 3 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 7 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
2d 4 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.