125 föremål
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
1d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 3 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 3 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 22 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
23 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 2 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 7m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 19 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
4d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 3 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK