Kan inte nå servern
 
1579 föremål
Hylla, 1900-tal.
5d 20 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.