Kan inte nå servern
 
1579 föremål
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
7d 13 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
6d 9 tim
Mor med barn.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
7d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.