Kan inte nå servern
 
1579 föremål
Per Olsson, Utan titel.
7d 12 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mor med barn.
6d 6 tim
Mor med barn.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
7d 9 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 12 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.