36 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
52m 10s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK