36 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4 tim 9m
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 4 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
5d
300 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK