Kan inte nå servern
 
35 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 19 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 23 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.