49 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 18 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
15 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK