Kan inte nå servern
 
70 föremål
Agda Holst, stilleben.
1d 5 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, Stilleben med blommor och böcker.
36m 33s
Agda Holst, Stilleben med blommor och böcker.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
2d 4 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 1 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 1 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
4d
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.