Kan inte nå servern
 
49 föremål
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
19 tim 6m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.