Kan inte nå servern
 
47 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
5d 14 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 12 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 11 tim
Puderstol, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 12 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
11 tim 40m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
11 tim 44m
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
13 tim
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.