94 föremål
Pall, 1900-tal.
1d 23 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 23 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
22 tim 56m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
4d 19 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
20m 50s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK